پیاده‌سازی صوتپیاده‌سازی صوت یکی از نیازهای روزمره سازمانها و نهادهایی است که جلسات بسیار زیادی دارند و نیاز دارند که به جای تهیه صورت جلسه در داخل جلسه از صوت ضبط‌شده آن جلسه برای تهیه صورت جلسه و یا متون دیگر در مورد جلسه برگزار‌شده استفاده نمایند. پیاده‌سازی صوت علاوه بر جلسه‌ها برای رویداد‌ها و مراسمات مختلف نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مثال برای سخنرانی‌های مختلف می توان از پیاده‌سازی صوت استفاده نمود این سخنرانی‌ها را تبدیل به اسناد نوشتاری کرد. دقت داشته باشید اگر چه صدای ضبط شده از جلسات و مصاحبه‌ها می تواند برای بسیاری از افراد دارای مزیت‌های مختلف می باشد اما اسناد مکتوب همیشه از دوره‌های گذشته سازمانهای حاضر مورد استفاده و مورد تایید متخصصان همه حوزه ها بوده است. بنابراین پیاده‌سازی صوت را می توان یکی از ملزومات برای تهیه اسناد مکتوب از جلسات و رویدادهای برگزار شده دانست. از ویژگی‌هایی که بایستی پیاده‌سازی صوت داشته باشد را می توان به دقت و سرعت بالا و همچنین هزینه‌های بسیار مناسب دانست. دقت بالا در پیاده‌سازی صوت باعث می شود تا اصل امانتداری در مورد محتوای نقل شده به خوبی رعایت گردد سرعت نیز می تواند محتوا را هر چه سریعتر در به دست مخاطبان هدف آن برساند. نکته حایز اهمیت دیگر را می توان هزینه‌های مناسب حین عملیات دانست که باعث می‌شود برای سازمان‌ها و نهادهای مختلف توجیه اقتصادی داشته باشد. اگر چه امروزه نرم افزارهای مختلفی برای تبدیل صوت به نوشتار در دسترس عموم افراد قرار گرفته اند ولی مسئله اینجاست که از این نرم افزارها در رویدادها و جلسات مختلف به خاطر صدا‌های جانبی نمی توان استفاده نمود. علاوه بر این سرعت صحبت و یا اندکی لهجه می تواند در این نرم افزارها بسیار تأثیرگذار بوده و میزان خطای آن‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهد. بنابراین همچنان پیاده‌سازی صوت را باید توسط متخصصین انسانی حوزه انجام داد تا از خطاهای احتمالی در تولید محتوای نوشتاری جلوگیری به عمل آید.
271059-P5BN1I-806-1

خدمات پیاده‌سازی صوت

برخی از مشتریان ما

_____________________

 
 


مزایای نشرینو

_____________________

 

سرعت و دقت

ما به هر دو عامل به یک میزان توجه داریم و سرعت انجام فدای دقت کار نخواهد شد. همینطور کار باید در مدت زمان معقولی تحویل کاربر شود.

کیفیت

تعداد مشتریان سازمانی بالای ما نشانگر تفاوت ماست. ما به شما ضمانت می‌دهیم در صورت عدم رضایت از کیفیت، هزینه را عودت می‌دهیم.

حفظ محرمانگی

ما به حساسیت‌های سازمانی شما توجه ویژه داریم. حفظ اسرار شما رسالت ماست. صوت جلسات خود را با خیالی آسوده به ما تحویل دهید.
 


دقایقی که تاکنون
به متن تبدیل کرده‌ایم!
456602


اسناد صوتی خود را به ما بسپارید

تلفن : 02144005538
موبایل : 09107680091