ترجمه در نشرینو

 
مسئله زبان انگلیسی و استفاده از مقالات و محتوا‌های زبان‌های خارجی همیشه از دغدغه‌های حوزه‌های مختلف به خصوص قشر دانشجو و اساتید دانشگاه بوده و هست. استفاده از این متون به دلیل به‌روز بودن و همچنین نوآوری قابل توجهی که نسبت به علوم در زبان‌های مختلف دیگر دارد جذابیت ویژه‌ای ایجاد خواهد کرد. استفاده از متون لاتین و زبان اصلی برای بسیاری از دانشجویان و یا استفاده‌کنندگان عمومی از مطالب و محتوای دست اول کاری سخت و وقت‌گیر خواهد بود بنابراین این دسته از استفاده‌کنندگان از محتوای متنی ترجیح می‌دهند که محتوا را به صورت زبان مادری خود دریافت کرده و مطالعه نمایند.

خدمات ترجمه نشرینو

ترجمه مقالات

ترجمه مقالات از زبان لاتین به زبان فارسی برای استفاده در منابع و محتوای آموزشی بسیار قابل استفاده و حائز اهمیت خواهد بود. بهترین ترجمه از زبان فارسی به زبان لاتین برای ارسال به کنفرانس های علمی نیز مخاطبان ویژه ای دارد.

ترجمه منابع آموزشی

منابع آموزشی شامل دوره ها و فایلهای آموزشی مانند مقالات کتب ویدئوها و پادکست های مختلف همیشه برای اقشار مختلف دارای اهمیت می‌دهد این منابع قابلیت ترجمه توسط متخصصین حوزه ترجمه را خواهند داشت.

ترجمه ویدیو

ترجمه فایل های ویدئویی و همچنین فیلم های بلند برای استفاده عموم مردم و منابع آموزشی یکی از حوزه‌های فعالیت ترجمه تخصصی به زبان های مختلف می باشد.

ترجمه کتاب

ترجمه ی کتاب برای استفاده از منابع دست اول و به روز در محتوای آموزشی و یا مقالات مختلف توسط متخصصین حوزه ترجمه انجام خواهد گرفت.

ترجمه پادکست

یکی از محتواهای مناسب و در دسترس را می‌توان پادکستهای زبانهای مختلف دانست که ترجمه آنها به زبان کشور مقصد می تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد.

ترجمه مقالات در چند ساعت

ترجمه منابع آموزشی در
کوتاه ترین زمان

پیاده سازی صوت
33656
تعداد ساعات پیاده سازی
813
تعداد پروژه های اجرا شده
720
تعداد مشتریان راضی

آگاهی از هدف اصلی فرآیند صفحه آرایی به ما کمک می کند تا این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. همان طور که گفتیم، صفحه آرایی به معنی چینش کلمات و سایر عناصر موجود در صفحه به بهترین و جذاب ترین حالت ممکن است. اما این کار به چه دلیل انجام می گیرد. همیشه و در موارد گوناگون، شکل ظاهری بر انسان تاثیر گذار است. هر چه محتوا دارای شکل مناسب تری باشد، درک و فهم ان برای مخاطب راحت تر خواهد بود. هم چنین، مخاطب شور و اشتیاق بیش تری هم برای مطالعه و بررسی آن خواهد داشت. در نتیجه، این اشتیاق باعث می شود که مطلب سریع تر و بهتر توسط فرد درک و فهمیده شود. بنابراین، هدف اصلی از صفحه آرایی کمک به خواننده یا مخاطب محتوا برای درک بهتر، سریع تر و راحت تر مطلب و ایجاد جذابیت های لازم برای او می باشد.